• 1400/12/13 - 21:44
  • - تعداد بازدید: 192
  • - تعداد بازدیدکننده: 184
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید رئیس گروه زیرساخت IT وزارت بهداشت از دیتا سنتر و زیرساخت ارتباطی دانشگاه علوم پزشکی فسا و مراکز تابعه/برگزاری نشست با معاون توسعه دانشگاه/قدردانی مهندس قربان زاده از تلاشهای صورت گرفته در راستای تامین زیرساخت در ارایه خدمات الکترونیک سلامت

بازدید رئیس گروه زیرساخت IT وزارت بهداشت از دیتا سنتر و زیرساخت ارتباطی دانشگاه علوم پزشکی فسا و مراکز تابعه
  مهندس قربان زاده رئیس گروه زیرساخت IT وزارت بهداشت از دیتا سنتر  و زیرساخت ارتباطی دانشگاه علوم پزشکی فسا و مراکز تابعه بازدید نمود.
در ادامه در نشستی که با حضور معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه، رئیس گروه زیرساخت IT وزارت بهداشت و مدیر آمار و فناوری دانشگاه برگزار گردید، مهندس قربان زاده ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته در راستای تامین زیرساخت در ارایه خدمات الکترونیک سلامت به مردم عزیز از جمله: تامین زیرساخت خدمات پزشک خانواده و سامانه pacs، بر لزوم افزایش امنیت و استفاده از افراد متخصص در بحث IT و لزوم برون سپاری خدماتی که به دلیل کمبود نیرو قابلیت برون سپاری دارند تاکید کرد.
مهندس قربان زاده افزود: با وجود مشکلات نیرو و بودجه در دانشگاه علوم پزشکی فسا، به بهترین نحو مدیریت شده است و تجهیزات و زیرساخت خوبی فراهم شده است که قابلیت ارتقا نیز دارد.
دکتر حسن جمشیدی معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه ضمن بیان داشت: در راستای ارائه خدمات بهتر و امن تر، معاونت توسعه از طرح‌های مدیریت IT استقبال می‌کند.
در ابتدای این نشست مهندس رمضانی مدیر آمار و فناوری دانشگاه گزارشی از وضعیت زیرساخت و سامانه‌های موجود ارائه نمود و برنامه‌ها و اقدامات آینده را تشریح کرد.
  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 5779
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: