مدیریت آمار و فناوری اطلاعات - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech

اخبار داخلی

مشاهده کلیه اخبار

دانشگاه علوم پزشکی فسا در اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت موفق به کسب رتبه دوم در بخش مقالات، برگزیده در بخش غرفه آمار و اطلاعات و رتبه چهارم دانشگاه های تیپ 3 در بخش تارنما(سایت) گردید.

به گزارش وب دا؛ در اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت از برگزیدگان بخش های مختلف همایش تقدیر گردید.

خانم مریم زحمتکشان کارمند دانشگاه علوم پزشکی فسا با ارایه مقاله ای با عنوان " داشبورد- فناوری(ابزاری) هوشمند در مدیریت اطلاعات" موفق به کسب رتبه دوم در بخش مقالات این همایش گردید که از سوی دکترعلی اکبر حقدوست معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزات بهداشت مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی فسا موفق به کسب رتبه برگزیده در بخش غرفه و رتبه چهارم دانشگاه های تیپ 3 در بخش تارنما(سایت) گردید و معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اهدای لوح از مهندس محسن رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه قدردانی نمود.

مهندس محسن رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه این افتخارات را مرهون زحمات همکاران واحد آمارمجموعه دانشگاه  و همچنین  روابط عمومی دانشگاه در برپایی غرفه دانست و از تلاش های آنان قدردانی کرد.

اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت  با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونین و مدیران وزارت بهداشت و مدیران آمار و فناوری اطلاعات دانشگاههای علوم پزشکی کشور در روزهای یکم و دوم ابان ماه در تهران برگزار شد.